Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

ZRUŠENIE podujatí na mesiac október

Typ: ostatné
min. zdravotnictvaV zmysle rozhodnutia Ústredného krízového štábu a avizovaných opatrení ÚVZ SR, ktoré boli prezentované v médiách dňa 28.9.2020 vo večerných hodinách sa rušia pripravované podujatia ZMO a RVC Trnava zatiaľ na mesiac október 2020.

 

Od 1. októbra nebude možné organizovať akékoľvek hromadné podujatia športovej, kultúrnej, spoločenskej či inej povahy s výnimkou obradov, ako je sobáš, krst či svadba, ako aj s výnimkou podujatí, ktorých konanie stanovuje zákon (zasadnutia štátnych a samosprávnych orgánov, súdov a podobne).

Ďalší text na: https://www.uvzsr.sk/  

 

Pripravované semináre RVC Trnava resp. ich časť budeme riešiť formou ONLINE seminárov. 

O podmienkach ich realizácie  budeme informovať nielen už priihlásených účastníkov, ale všetky obce a mestá regiónu a informácie budú upresnené na http://www.zmo.sk a tiež pri príslušných semiároch po rozkliknutí na https://www.avs-rvc.sk/trnava/podujatia/

V prípade, že ste poplatky za semináre uhradili a nebudete mať záujem o online formu resp. budú semináre zrušené, poplatky Vám budú vrátené v plnej výške na účet prevodom. 

 

ĎAKUJEME za porozumenie - sme v situácii, kedy sa niektoré veci zmeniť nedajú, je potrebné len rešpektovať prijaté pravidlá. 

 


Vytvorené: 29. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 29. 9. 2020 11:59
Autor: AB